WordPress Konference: Porovnání verzí

Z Seopedia
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „'''WordPress konference''', někdy také označovány jako WP konference, jsou pořádány nepravidelně napříč Českou Republikou. Jsou důležité pro…“)
 
Řádka 1: Řádka 1:
'''WordPress konference''', někdy také označovány jako WP konference, jsou pořádány nepravidelně napříč Českou Republikou. Jsou důležité pro konání oficiálního [[WordCamp]]. Jedná se o jednodenní akce, které bývají sponzorovány převážně jedním velkým sponzorem z řad hostingových firem.
+
'''WordPress konference''', někdy také označovány jako WP konference, jsou pořádány komunitou kolem redakčního systému [[WordPress]]. Jsou důležité pro konání oficiálního [[WordCamp]], což jsou oficiální velká setkání, které v zahraničí navštěvují tisíce lidí. Jedná se o jednodenní akce, které bývají sponzorovány převážně jedním velkým sponzorem z řad hostingových firem.
  
 
{| class="wikitable" style="text-align: center"
 
{| class="wikitable" style="text-align: center"
Řádka 37: Řádka 37:
 
|60
 
|60
 
|}
 
|}
 +
 +
=== 2. WordPress konference ===
 +
2. WordPress konference se konala v Hluboké nad Vltavou, v hotelu Záviš Z Falkenštejna. Sponzorem byla hostingová společnost [[Wedos]]. Celkem dorazilo zhruba 60 účastníků.
 +
 +
Přednášející:
 +
* [[Radek Kučera]]
 +
* [[Jakub Klapka]]
 +
* [[David Biňovec]]
 +
* [[Tomáš Andrlík]]
 +
* [[Daniel Dubravec]]
 +
* [[Vladislav Musílek]]
 +
* [[Petr Bechyně]]
 +
* [[Zdeněk Dvořák]]
 +
* [[Michal Kubíček]]
 +
 +
=== 3. WordPress konference ===
 +
3. WordPress konference byla uspořádána společně s [[Dny otevřených dveří WEDOS 2014|Dny otevřených dveří Wedos]], které byly v pátek. Samotná WordPress konference se pak konala v sobotu. Jednalo se o jednu z největších WordPress konferencí. Počet účastníků se odhaduje na 130, ovšem vzhledem k absenci vstupného přicházeli účastníci jen na některé přednášky a ignorovali registraci, která byla nezávazná. Po skončení akce zaplatila společnost Wedos všem účastníkům volný přístup k atrakcím na jednoho z největších adrenalinových parků v Čechách. Součástí bylo také velké grilování a doprava silničním vláčkem.
 +
 +
Přednášející:
 +
* [[Petr Bechyně]]
 +
* [[John 2046]]
 +
* [[Tomáš Poner]]
 +
* [[Daniel Dubravec]]
 +
* [[Vladislav Musílek]]
 +
* [[Kamil Kuchta]]
 +
* [[Vladimír Smitka]]
 +
* [[Filip Dřímalka]]
  
 
[[Kategorie:Konference]]
 
[[Kategorie:Konference]]

Verze z 6. 11. 2015, 19:14

WordPress konference, někdy také označovány jako WP konference, jsou pořádány komunitou kolem redakčního systému WordPress. Jsou důležité pro konání oficiálního WordCamp, což jsou oficiální velká setkání, které v zahraničí navštěvují tisíce lidí. Jedná se o jednodenní akce, které bývají sponzorovány převážně jedním velkým sponzorem z řad hostingových firem.

Datum konání Město Účastníků
Konference Jak vytvořit stránky na WordPressu 28.11.2015 Praha n/a
7. WordPress konference 03.10.2015 Hluboká nad Vltavou 60
WordPress konference pro začátečníky 13.06.2015 Praha ???
4. WordPress konference 29.11.2014 Praha ???
3. WordPress konference 20.09.2014 Hluboká nad Vltavou 130
2. WordPress konference 17.05.2014 Hluboká nad Vltavou 60

2. WordPress konference

2. WordPress konference se konala v Hluboké nad Vltavou, v hotelu Záviš Z Falkenštejna. Sponzorem byla hostingová společnost Wedos. Celkem dorazilo zhruba 60 účastníků.

Přednášející:

3. WordPress konference

3. WordPress konference byla uspořádána společně s Dny otevřených dveří Wedos, které byly v pátek. Samotná WordPress konference se pak konala v sobotu. Jednalo se o jednu z největších WordPress konferencí. Počet účastníků se odhaduje na 130, ovšem vzhledem k absenci vstupného přicházeli účastníci jen na některé přednášky a ignorovali registraci, která byla nezávazná. Po skončení akce zaplatila společnost Wedos všem účastníkům volný přístup k atrakcím na jednoho z největších adrenalinových parků v Čechách. Součástí bylo také velké grilování a doprava silničním vláčkem.

Přednášející: