Zahraniční webtrh

Z Seopedia
Verze z 5. 9. 2015, 11:40, kterou vytvořil Admin (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka s textem „Pravidelně se lidé ptají jestli existuje zahraniční obdoba největšího českého diskuzního fóra o online podnikání Webtrh. Ano existuje jic…“)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Pravidelně se lidé ptají jestli existuje zahraniční obdoba největšího českého diskuzního fóra o online podnikání Webtrh. Ano existuje jich celá řada zvláště v angličtině. Mají svou vlastní komunitu, která se často od českého Webtrhu zcela liší. Jsou daleko větší a často i specificky zaměřená. To čím se na jednom pohrdá, na dalším může být bráno jako ideální obchodní model. Pokud zde hodláte diskutovat je dobré se seznámit s místní komunitou.

Anglická fóra jako Webtrh

BlackHat World

BlackHat World je největší diskuzní fórum zaměřené na Black Hat SEO. Najdete zde spoustu tipů, ukázek i studii. Zároveň se zde prodávají různé SEO nástroje na hromadný linkbuilding, automatické generování textů i vytváření celých webů. Je také zdrojem kontaktů na lidi a firmy poskytující komplexní Black Hat SEO služby.

Samozřejmě je zde i sekce pro White Hat SEO, aukce, prodeje a nákupy, nabídky práce atd. BlackHat World bedlivě sledují i pracovníci Google.

BlackHatWorld.com

dnforum

dnforum je jedno z největších diskuzních fór o doménách. Dají se zde nakoupit i prodat domény jak levně tak i za velké částky. Navštěvují jej nejznámější domaineři. Základní registrace je zdarma, pokud chcete do vybraných sekcí musíte si pořídit placené členství.

dnforum

Digitalpoint Fórum

Jedno z největších diskuzních fór o online podnikání v angličtině. Řeší se zde výhradně online podnikání, pro offline není moc prostoru. Zvláště jsou zde probírána témata o affiliate, včetně jednotlivých sítí. Poměrně dobrý zdroj informací pro začátečníky.

forums.digitalpoint.com

namePros

NamePros je diskuzní fórum určené pro domainery. Díky velké konkurenci se zde dají nakoupit poměrně levně zajímavé kousky. NamePros je poměrně dobré místo na sběr informací o doménách. Pokud chcete být v obraze rozhodně doporučuji sledovat. Taková místní specialita je rozdávání domén, které by jejich majitelé nechali normálně expirovat.

namepros.com

w3schools

Na tomto diskuzním fóru se probírají spíše věci kolem HTML, CSS, PHP a dalších témat k vytváření stránek a online aplikací. Nejedná se o velké diskuzní fórum v porovnání s ostatními na tomto seznamu a také je tématicky trochu jinde, ale na Webtrhu je běžné dotazovat se na různé problémy spojené s vývojem stránek. w3schools má poměrně přátelskou komunitu, která má ráda výzvy.

w3schools.invisionzone.com

Warrior Forum

Pokud existuje nějaký větší zahraniční Webtrh tak je to jednoznačně Warrior Forum. Miliony příspěvků od téměř milionu registrovaných členů. Vše zaměřeno na online podnikání. Každý člen si navíc může založit svůj vlastní blog, kde se s ostatními členy dělí o zkušenosti a své pokroky v online podnikání. Sdílení zkušeností a své "cesty válečníka" je zde poměrně silná komunitní záležitost. Komunita se navzájem motivuje. Ze začátku to působí trochu komicky, ale časem si zvyknete.

www.warriorforum.com

Wicked Fire

Menší diskuzní fórum zaměřené převážně na affiliate marketing. Ovšem poměrně objemné jsou zde i sekce pro SEO a věci kolem něj. Komunita je trochu sprostější, takže případné narážky je třeba brát jako místní kulturní zvyklosti. Dobrá je sekce pro nováčky, která obsahuje zajímavé tipy. Jen je třeba se tím trochu probrat.

www.wickedfire.com